<img height="1" width="1" src="https://www.facebook.com/tr?id=1639161759483284&ev=PageView&noscript=1" />

Partnerzy

Jura ClubAdresTelefonTwój rabat
Wysockiego 39 lokal 8,
42-200 Częstochowa
http://juraclub.pl/
505 712 090
10 %

Jura Club to połaczenie fitness z siłownią, ale główny nacisk kładziemy na tzw. Medical Fitness, czyli bezpieczny trening, pozwalający osobom, które nie prowadziły do tej pory aktywnego trybu życia, bądź w umiarkowanym stopniu, reaktywować swoje ciało. Jesteśmy jedynym klubem w Częstochowie, który posiada w swojej ofercie trening Milon.

Wiemy jak cenny jest Twój czas.
Trening Milon to najefektywniejsza forma treningu siłowo-wytrzymałościowego, która pozwoli Ci osiągnąć Twoje cele, trenując jedynie 35 minut.

Zrobimy wszystko, aby pomóc Ci osiągnąć Twoje cele.
Nasi klubowicze to społeczność, w której nie ma miejsca na ocenianie innych. W zamian za to w naszym klubie poczujesz pełne wsparcie oraz moc pozytywnej energii.

Inteligentna forma treningu Milon cechuje się dużą efektywnością. Ze względu na możliwość zróżnicowania obciążenia dla ruchów koncentrycznych i ekscentrycznych, trening na obwodzie Milon jest aż o 30% bardziej efektywny niż na tradycyjnej siłowni!

Dzięki systemowi Milon Care, jesteśmy w stanie kontrolować Twoje postępy oraz dostosowywać trening idealnie pod Twoje cele i możliwości.

Osoby aktywne też nie będą mogły narzekać, gdyż wykwalifikowana kadra trenerska zadba o odpowiednie obciążenie na maszynach oraz dobierze optymalny plan treningowy.

Godziny otwarcia klubu:

Pon 8-22
Wt-Pt 8-12
15-22
Sob 8-16
Nd 10-15


Zapisz się na pierwszy darmowy trening już dziś!

Czytaj więcej
Magia urodyAdresTelefonTwój rabat
ul. Kisielewskiego 19 Budynek solarium, obok M1 Częstochowa,
42-200 Częstochowa
https://magiaurody.eu/
500 397 100
10 %

Salon Magia Urody powstał z myślą o najbardziej wymagających klientach, ceniących elegancję i oryginalność. Świadczymy usługi na najwyższym poziomie wykorzystując nowoczesną technikę stylizacji i wizażu. Podczas zabiegów pielęgnacyjnych ciała i twarzy korzystamy z nowoczesnych urządzeń i nowej generacji kosmetyków.
Oferujemy profesjonalną pomoc przy wyborze odpowiedniego zabiegu, dobieramy indywidualny rodzaj fryzury oraz typ makijażu, udzielamy wskazówek do samodzielnej pielęgnacji swojego ciała w domu. Pragniemy, aby nasze usługi kosmetyczno-fryzjerskie wpływały na dobre samopoczucie oraz pozwalały cieszyć się ze swojego wyglądu

Czytaj więcej
Medyk EsteticAdresTelefonTwój rabat
Aleja Wolności 34,
42-200 Częstochowa
http://medykestetic.pl/?fbclid=IwAR2o4WuBLkJ_jDKCkbRk5e_YlY_hBtw0Iripla8lPJwZ_mWQjXDnZ1hYfok
666077688
10 %

Kosmetologia Estetyczna
Pasja, wieloletnie doświadczenie, tradycja i umiłowanie piękna ludzkiego ciała.
Medyk Estetic powstał z myślą o pacjentach szukających pomoc przy zachowaniu piękna swojego ciała. Medyk Estetic proponuje Państwu całe "spektrum" mało inwazyjnych zabiegów, które mają na celu profilaktykę starzenia się, a także przywrócenie zdrowego i naturalnego wyglądu.
W naszym centrum medycznym dostępne są profesjonalne usługi z dziedziny kosmetologii medycznej, obejmujące zarówno diagnostykę, porady lekarza, jak również przeprowadzanie zabiegów w różnych problemach skórnych. Z zakresu kosmetologii medycznej oferujemy bezpieczne i skuteczne metody regeneracji oraz odmładzania skóry, a także leczenia zmian skórnych.

Czytaj więcej
Sztuka masażuAdresTelefonTwój rabat
ul. Dąbkowskiego 51 lokal 1a,
42-217 Częstochowa
http://sztukamasazu.com/
512 831 512
10 %

Masaż leczniczy jest formą zabiegu manualnego, w którym wykorzystuję techniki masażu klasycznego, masażu tkanek głębokich, terapii manualnej, refleksoterapii, rozluźnienie powięziowe, kinesiotaping, taping rehabilitacyjny itp.

Celem masażu leczniczego jest zwiększenie ukrwienia masowanej części ciała, uelastycznienie mięśni i ścięgien, zwiększenie ruchomości w stawach, złagodzenie napięcia psychicznego oraz uzyskanie poczucia ulgi i odprężenia.

Michał Bednarek od prawie 10 lat profesjonalnie zajmuje się masażem. W tym czasie wzbogacał swój warsztat terapeutyczny o inne metody pracy z ciałem; FMS, Trening Funkcjonalny, Suche Igłowanie, IASTM - terapia tkanek miękkich z użyciem narzędzi i inne.

Czytaj więcej
Twoja ZielarniaAdresTelefonTwój rabat
Jana Pawła II 6,
42-300 Myszków
34 321 13 90
10 %

Czytaj więcej
VertigeAdresTelefonTwój rabat
Armii Krajowej 16/28,
42-360 Poraj
605530372
5 %

Salon fryzjersko-kosmetyczny

Czytaj więcej
POKAŻ
POKAŻ
Katarzyna Dyja - ZnanyLekarz.pl